O nas

INTER-MACH

Firma INTER-MACH jest autoryzowanym instalatorem systemów wentylacyjnych LindabSafe oraz REHAU.

                                                                                                                                 

Specjalizujemy się w instalacji systemów wentylacji mechanicznej w domu z odzyskiem ciepła, czyli rekuperacja oraz odkurzacz centralny i GPWC. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta w zakresie projektowania i montażu. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu i stale podnoszonym kwalifikacjom montujemy systemy wentylacji w oparciu o najwyższej jakości techniki i materiały renomowanych firm.

MATERIAŁY STOSOWANE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ

Pracujemy na certyfikowanych systemach LindabSafe i REHAU odznaczających się najwyższą jakością i zapewniających szczelność i efektywność działania zaprojektowanego systemu.

zestaw

Do montażu systemu wentylacji stosujemy materiały wysokiej jakości (uszczelkowy system Lidabsafe)

Montujemy również system wentylacji  z kanałów elastycznych FLX-HDPE-A-75, wyłożonych wewnątrz  powłoką antybakteryjną i antypleśniową na bazie jonów srebra, posiadającą atest higieniczny HK/B/0058/01/2012.  W zestawie montowane są skrzynki stropowe i skrzynki rozprężne dostosowane wymiarem pod anemostaty 125 mm. System ten ze względu na stosunkowo małe średnice, pozwala na układanie kanałów bezpośrednio w stropie, wylewkach stropowych, czy w sufitach podwieszanych.

     skrzynkakolankoskrzynka

            Skrzynki rozprężne   

kanał

Kanał elastyczny

Filtry

Mamy w sprzedaży również FILTRY do rekuperatorów VALLOX Oy; DIGIT 2, 145, 150, 200, 245 i inne.

GPWC Gruntowy Powietrzny Wymiennik Ciepła

Do Gruntowego Powietrznego Wymiennika Ciepła /GPWC REHAU/ stosujemy opatentowane rury antybakteryjne najwyższej jakości.  Właściwości antybakteryjne warstwy wewnętrznej zostały zbadane i potwierdzone przez Atest nr HK/ B/0670/01/2005 Państwowego Zakładu Higieny PZH w Warszawie oraz Instytutu Freseniusa, Taunusstein, w oparciu o ASTM Standard E2180

                

  • Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, służymy fachową poradą w zakresie projektowania, montażu oraz doboru rekuperatora.
  • Nasza fachowość poparta jest wieloma certyfikatami.
  • Projektujemy również systemy centralnego odkurzacza wraz z montażem. Posiadamy w ofercie urządzenia różnych producentów, do wyboru dla klienta.
  • Nasze motto …oddychaj zdrowym powietrzem! kierujemy przede wszystkim do właścicieli domów jednorodzinnych, małych firm oraz wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na zdrowie.
  • Posiadamy szeroki asortyment produktów wchodzących w skład systemu wentylacyjnego i centralnego odkurzania, które przez cały czas są dostępne w sprzedaży.
  • Nasi doradcy mają wyższe wykształcenie techniczne i posiadają certyfikat, uprawniający ich do wykonywania projektów systemów wentylacyjnych w specjalnie przygotowanym dla tych celów licencjonowanym programie CadVent3D.
  • Na życzenie klienta, służymy również doradztwem w zakresie wentylacji w domach jednorodzinnych i mniejszych firmach.
  • Nasze atuty to profesjonalizm, najwyższa jakość usług, 50-letnia gwarancja na szczelność całego układu oraz sprawny serwis.
  • Oferujemy swoje usługi wszystkim, którzy odkryli już znaczenie zdrowego i świeżego powietrza w domu oraz tym, którzy jeszcze nie posiadają na ten temat wystarczających informacji.
  • Na stronie kontaktowej znajdziecie Państwo ankietę, która umożliwi bardzo szybką wycenę materiałów jak i kosztów montażu. Jednak po wykonaniu projektu wyliczenia będą bardzo dokładne.

NASZE CERTYFIKATY